سرور های تیم اسپیک :

نرم افزار تیم اسپیک یکی از نرم افزار های محبوب برای برقراری ارتباط صوتی و مکالمه بین افراد میباشد. دلیل محبوبیت آن کیفیت صدای بسیار عالی و امکانات گسترده ای است که در اختیار کاربر میگدارد.


فارس۷ یکی از اوّلین فروشندگان سرور های تیم اسپیک میباشد که با توجه به کیفیت و آپتایم بالا توانسته ایم رضایت مشتریان عزیز راجلب کنیم.


ویژگی سرور تیم اسپیک ما :

بک آپ گیری هفتگی

کنترل پنل حرفه ای

کیفیت نتورک بسیار بالا

راه اندازی اتوماتیک و فوری

تیم اسپیک

قیمت هر اسلات
T310 p/m

کانفیگ تیم اسپیک

شروع قیمت از
T2000

چرا سرورهای تیم اسپیک ما ؟

کیفیت صدای بسیار عالی و بدون لگ و کندی و کنترل پنل حرفه ای که تمام نیاز کاربر را فراهم میکند.

راه اندازی فوری

سرور های تیم اسپیک ما قابلیت تحویل خودکار را دارا میباشند و بعد از خرید اتوماتیک و بلافاصله مشخصات سرور برای خریدار ایمیل میشود.

آپ.تایم 99.99%

به درستی میتوان گفت بالاترین آپ تایم ممکن را دارا میباشیم و شما با استفاده از سرور های ما مشکل قطعی های مکرّر را نخواهید داشت.

پشتیبانی کامل کاربر

کاربران ما سرمایه های ما میباشند و به طور کامل و به بهترین شکل ممکن پشتیبان آن ها هستیم و در این امر آن ها را یاری میکنیم.

بک آپ گیری

کاربرانی که از ما سرور تیم اسپیک تهیه کرده اند به راحتی از طریق ناحیه کاربری میتوانند از سرور خود بکاپ تهیه کرده و آن را ریستور کنند.

ریستور بک آپ

شما بعد از سفارش سرور میتوانید از طریق تیکت فایل بک آپ قبلی خود را برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت بک آپ شما را جایگزین کنیم.

امنیت سرور

سرورهای فارس۷ همواره از بهترین امنیت برخوردار بوده و خواهد بود و در این امر ما از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

کنترل پنل رایگان

این کنترل پنل برای سرور های تیم اسپیک تهیه شده است که به وسیله آن میتوانید مانند یک ادمین اصلی سرورتان را مدیریت کنید . از جمله این امکانات : روشن ،خاموش،بن کردن ،گرفتن بک آپ ، ریستور بک آپ و ... میباشد.

پنل حرفه ای ولی ساده

بسیار کاربردی

مدیریت حرفه ای منفرد

عدم نیاز ورود به تیم اسپیک