فروش سرور مجازی خود را شروع کنید

یکی از دلایل اصلی که هر فروشنده به دنبال تهیه و یا اجاره سرور اختصاصی نمیرود ،هزینه بسیار بالای تعمیر و نگهداری آن میباشد .دلیل دیگر آن معمولآ نداشتن دانش کافی و یا دوری از مشکلات کانفیگ و مدیریت سرور میباشد.


این مشکلات و سختی ها موجب دوری از ارائه خدمات سرور های مجازی برای مشتریان خود در فروشگاه شان میشود .ولی با سرویس نمایندگی ما شما به راحتی هرچه تمام فروش خود را شروع خواهید کرد.


ویژگی سرویس نمایندگی ما :

قیمت ثابت ماهیانه

قیمت بسیار پایین آن

عدم نیاز به دانش کلوکیشن و ...

سیستم یکپارچه تمام اتوماتیک

...

Alpha

Reseller

$29.99

Monthly

Free Domain Name

Unlimited Sotrage

Unlimited Bandwidth

Resell Hosting Accounts

Order Today

...

Master

Reseller

$49.99

Monthly

Free Domain Name

Unlimited Sotrage

Unlimited Bandwidth

Resell Reseller Accounts

Order Today

کنترل پنل رایگان

فارس۷ برای شما نمایندگان عزیز پنل کاربرپسند Virtualizor را در نظر گرفته است که بر روی سیستم مدیرت فروش WHMCS شما رایگان نصب و فعال میشود.

توسط این کانفیگ کاربران شما به راحتی از طریق سایت خود شما سرور های خود را به طور حرفه ای مانیتور کرده و تغییرات مورد نیاز را بر روی سرور خود انجام میدهند. مانند: تغییر سیستم عامل،مشاهده ترافیک و نوع ترافیک مصرفی ،خاموش ،روشن ،ریستارت سرور و ...

کنترل پنل حرفه ای رایگان

سیستم تمام اتوماتیک تحویل

بدون هیچ اسمی از فارس۷

هزینه بسیار کم نسبت به سرور اختصاصی

چرا سرویس نمایندگی سرور مجازی ؟

شما با این سرویس میتوانید فروش سرور های مجازی را به راحتی هرچه تمام شروع کنید و نیازی به خرید و اجاره سرور های اختصاصی که به هزینه و دانش بالایی دارند ،ندارید.

راه اندازی فوری

کاربر شما پس از سفارش سرور مجازی خود به سور خودکار سرور خود را از طریق سایت خود شما تحویل میگیرد و هیچ نیازی به کار خاصی از جانب شما نیست. فقط از سایت خود بفروشید و کسب درآمد کنید.

آپ.تایم 99.99%

به درستی میتوان گفت بالاترین آپ تایم ممکن را دارا میباشیم و سرور های شما مشکل قطعی های مکرّر را نخواهید داشت.

پشتیبانی کامل نماینده

ما همواره پشتیبان شما هستیم و در مواقعی که مشکلی برای کاربرتان پیش بیاید به سرعت سرعت اقدام خواهیم کرد و از این نظر هیچ نگرانی نخواهید داشت.

فروش اختصاصی

هیچ نام و نشانی در پنل کاربران شما از ما نمیباشد و شما به صورت اختصاصی و بدون اینکه کسی متوجه شود ،یک فروشنده حرفه ای و منفرد خواهید بود.

سیستم عامل ها

انواع سیستم عامل ها از جانب ما نصب و کانفیگ شده و تمپلیت های آماده آن روی سرور اصلی آماده شده است .مشتری شما بعد انتخاب سیستم عامل مورد نظر و پرداخت وجه ،سیستم عامل مورد نظرش نصب و آماده میشود و نیازی به مواردی مانند تنظیمات فایروال و فعال کردن ریموت نمیباشد.

امنیت سرور

سرورهای فارس۷ همواره از بهترین امنیت برخوردار بوده و خواهد بود و در این امر ما از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.