ما با اطلاعات شما چه میکنیم ؟

برای حفاظت از حریم خصوصی بازدید کنندگان و مشتریان عزیز ما یک سیاست حفظ حریم خصوصی سخت گیرانه را پیش گرفته ایم که در آن به حقوق کاربرانمان بسیار توجه شده است.

سیاست حفظ حریم خصوصی بر این منوال استوار است که برای یکایک کاربرانمان حقوقی را قائل هستیم و از اطلاعات شخصیشان با تمام تلاش حفاظت خواهیم کرد.

حریم خصوصی

ما متعهد میشویم که با پشتکار و تلاش بسیار همواره از اطلاعات آن ها محافظت های لازم را انجام دهیم.

جمع آوری اطلاعات

ما اطلاعات و موارد لازم جهت شناسایی و احراز هویت کاربرانمان را از طریق فرم های فراهم شده در مراحل ابتدایی ثبت نام و سفارش جمع آوری میکنیم.

ما همچنین ممکن است اطلاعات مربوط به اینکه کاربرانمان چگونه از سایت استفاده میکنند را جمع آوری کنیم. برای مثال : چه صفحاتی با چه تعداد بازدیدی داشته اند. در این مورد از کوکی های ایمن برای دریافت این اطلاعات کمک گرفته شده است.

استفاده از اطلاعات

همچنین از اطلاعاتی که در فرم های کاربرانمان بدست آورده ایم ممکن است برای ارتباط با مشتریانمان در مورد کمک رسانی و فرستادن اطلاعات ضروری جهت سرویس خریداری شده آن ها استفاده کنیم و یا پیشنهاد های ویژه را برای آن ها ارسال کنیم.

اطلاعات کاربران ما به هیچ عنوان به سایت های دیگر و بازاریابان اینترنتی و غیره به هر جهتی فروخته یا تحویل داده نمیشود. حتی در شرایط اضطراری نیز بدون رضایت یکا یک کاربران ادامه سرویس دهی آن ها به شرکت یا نهاد دیگه ای واگذار نخواهد شد.